گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و طبیعی است که بیشترین فشار روی ما است. 

انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم ، برانکو

برانکو: انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و طبیعی است که بیشترین فشار روی ما هست.

به گزارش ایسنا، در شروع فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی فردا (پنج شنبه) ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می رود. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از این دیدار گفت: از فردا فصل تازه شروع می شود. به خاطر همین در کلوب جلسه ای داشتیم که راجع به تمام مباحث مهم فصل صحبت کردیم صحبت کردیم. مقدمه این فصل با یک بازی قشنگ برابر نفت شروع شد. جهت نخستین قهرمانی مان در فصل تازه خیلی خوشحالیم و به بازیکنانم این قهرمانی را تبریک می گویم.

انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم ، برانکو

او افزود: ابتدای فصل گذشته و این فصل اعلام کردم که چه اهدافی داریم. هدفمان این است که اکثر بازی ها را ببریم و بیشترین قهرمانی را کسب کنیم. ما پرسپولیس هستیم و طبیعی است که بیشترین فشار روی ما هست. بازیکنان نشان دادند که می توانند تحت این فشار به عالی ترین نحو عمل کنند.

برانکو ادامه داد: اگر چه وقت آماده سازی تیم کم بود ولی خوشحالیم که فصل شروع شده است هست. هر لحظه تجربه من می گوید که نخستین بازی در منزل و درحالی که شما گزینه قاطع قهرمانی هستید بسیار سخت هست. اگر شما لیگ های دیگر را هم دنبال کنید می بینید که نخستین بازی ها غافل گیری دارد چون هر لحظه این فشارها فشار طاقت فرسایی هست. به همین خاطر حتی پیش می آید که تیم های ضعیف کارهای بزرگی می کنند. فولادی ها پارسال یک امتیاز از ما گرفتند و در بازی برگشت هم در آخرین دقایق با گل وحید امیری بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و طبیعی است که بیشترین فشار روی ما است. 

او همچنین گفت: آنها تیم جدیدی دارند و بازیکنان تازه این تیم هرچه سریعتر با مربی جدیدشان هماهنگ می شوند. این تیم هم مانند تیم های دیگر تلاش در پیشرفت دارد. ما دو بازی دوستانه فولاد برابر سپیدرود و گل گهر را آنالیز کردیم ولی این ها بازی هایی است که نمی توان دقیق بررسی کرد. چیزی که ما می دانیم این است که تیمی برابر پرسپولیس بازی می کند که متفاوت از دو سه هفته قبلش ظاهر می شود. بنابراین تیم متفاوتی از فولاد را انتظار داریم که در ۱۰ سال اخیر همراه با سپاهان از تیم های خوب کشور عزیزمان ایران بوده هست. ما انتظار بازی سخت و پر درگیری را داریم که بازیکنان دو تیم انگیزه فراوانی دارند و جهت کسب نتیجه های خوب می آیند.

برانکو راجع به مصدومان تیمش گفت: همه سالم هستند به جز جلال حسینی که کشیدگی از ناحیه همسترینگ دارد. منشا هم خوب است و علی رغم این که شاید آمادگی کامل نداشته باشد ولی شاید ۲۰ دقیقه به ما کمک کند. منشا و احمدزاده در لیست ما جهت بازی با فولاد قرار دارند و این طور نیست که جهت بازی فردا حضور نداشته باشند.

سرمربی پرسپولیس راجع به انتظارات بالای هواداران از تیمش گفت: هر سال انتظارها از پرسپولیس زیاد می شود. نشانه ما هر لحظه بیشترین برد و در کنار آن انجام بازی قشنگ جهت هواداران هست. در فصل گذشته تا حد بالایی در این امر موفق بودیم و طبیعی است که این روند را ادامه می دهیم. آنها در لیگ قهرمانان هم این انتظار را از ما دارند ولی کارمان سخت هست. چون هشت تیمی که افزایش کردند مدعی قهرمانی در آسیا هستند. خودتان دیدید که از گروه ما که سخت بود الهلال و ما اوج آمدیم و نشان دادیم که قطعا در سطح بقیه تیم ها هستیم ولی باید این را بگوییم که کارمان سخت هست. ما به کمک شما و حمایت هواداران نیاز داریم که پارسال و سال قبلش از ما حمایت کردند و تعداد قابل توجهی هم در سوپرجام به ورزشگاه آمدند و انتظار دارم فردا هم بیایند و مانند دو سال گذشته یار دوازدهم ما باشند. من هر لحظه گفتم که هوادار جهت ما مهمترین چیز است.

انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم ، برانکو

برانکو راجع به عدم توانایی پرسپولیس از دریافت تاییدیه دبیرکل فدراسیون جهت بازیکنان جدیدش گفت: من نمی توانم راجع به این عنوان پاسخگو باشم چون از کلوب چیزی نشنیده ام. این ها پرسش فرضی است و نمی توانم جواب دهم. اگر بازی نکنند کار ما سخت است چون ۴-۵ بازیکن گرفتیم و روی آنها حساب کردیم.

در این لحظه، مدیر رسانه ای پرسپولیس گفت: کلوب پرسپولیس بدهی جاری به جز پرونده ژوزه ندارد و فکر کنم مشکلی نداشته باشد. از پارسال تاکنون ۸ میلیارد بدهی پرداخت کردیم و بدهی جاری نداریم و همین ملاک خوبی است که علی رغم سال گذشته که خطر کسر امتیاز تا شش امتیاز وجود داشت، فکر کنم مشکلی وجود نداشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و طبیعی است که بیشترین فشار روی ما است. 

سرمربی پرسپولیس راجع به واکنش‌ها طارمی که در تمرینات آماده سازی پرسپولیس حضور نداشت و عملکرد نسبتا ضعیف او در بازی سوپر جام و در پاسخ به این پرسش که آیا تنبیهی جهت او در نظر می گیرد یا نه اظهار کرد: من از شما به خاطر این پرسش تقدیر می کنم. قبل از هر چیز باید از سعید فتاحی به خاطر برنامه ریزی بازی ها تقدیر کنم چون چهار بازی ما تا الاهلی یک هفته یک بار است و وقت داریم که آمادگی بهتری کسب کنیم.

ما پنج هفته آماده سازی داشتیم و بازی های تدارکاتی مان کم بود ولی بعد از یک فصل سنگین مجبور بودم ۱۸ روز به بازیکنانم استراحت دهم چون ما کل فصل را با ۱۳ بازیکن گذراندیم. تیم را تقویت کردیم و شجاع خلیل زاده و مصلح و … را به تیم آوردیم و الان نیمکت خوبی داریم. در مورد طارمی، طبیعی بود که در سوپر جام نمی توانست روی فرم باشد چون تنها هفت روز تمرین داشت. واضح است که با تمرین زیاد به آمادگی می رسد. خود او هم اصرار دارد و در تمرینات زیاده روی می کند تا به انتظار ما که آمادگی کامل است برسد. یعنی تا قبل از بازی با الاهلی.

انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم ، برانکو

او ادمه داد: پارسال قرارداد طارمی و رامین رضاییان تمام شده است بود و طبیعتا با کلوب های دیگر مذاکره داشتند که حق هر بازیکنی در هر جای دنیا هست. به آنها گفتیم که اگر از شرایط موجود راضی نبودید میتوانید برگردید و هیچ وظیفه ای نسبت به کلوب نداشتند. ما می دانیم که بازی های خوب و کسب قهرمان باعث توجه کلوب های خارجی به بازیکنان ما می شود. مثل بیرانوند که فنرباغچه به سراغش آمد؛ باشگاهی که جزو ۲۰ کلوب برتر کلوب هست. پرسپولیس جهت هیچ بازیکنی بهانه تراشی نمی کند و می توانند به کلوب های اروپایی بروند. طارمی هم اجازه مذاکره با هر باشگاهی را داشت چون بدون این اجازه نمی توانست وارد مذاکره شود.

بازیکن و مربی می تواند در شش ماه نهایی قراردادش وارد مذاکره با کلوب دیگری شود. او می توانست به کلوب ما برگردد و این امکان در تمام دنیا هست. او دو سال پیاپی آقای گل و عالی ترین بازیکن بوده و امسال هم خودش تشخیص داد که در پرسپولیس بماند. کلوب هم منافع خودش را دارد و اجازه نمی دهد بدون سود، بازیکنی کلوب را ترک کند. در روزنامه ها بخوانید که ۲۰۰ میلیون یورو جهت بازیکن موناکو می دهند. همه این پرسشها را گفتم که بگویم دلیلی جهت جریمه کردن طارمی وجود ندارد چون ما به او اجازه دادیم که اگر ناراضی است برود چون ما احتیاجی به بازیکن ناراضی نداریم.

او در پاسخ به این پرسش که چه جایگزینی جهت رفیعی دارد گفت: ما دوست داشتیم که او بماند و ۴-۵ ماه که با ما بود خیلی خوب بود و چهار گل زد. ولی همان طور که در مورد طارمی و بیرانوند صحبت کردم، او یک قرارداد شش ماهه داشت و او تصمیم گرفت به قطر برود. او حرفه ای است و زندگی یک بازیکن حرفه ای طولانی نیست و باید زندگی خودش را در این مدت کم تامین کند. ما باید بدون او ادامه دهیم.

برانکو افزود: من فکر نمی کنم که سروش به خاطر حضور در تیم ملی از پرسپولیس رفته بود چون او عالی ترین هست. ولی باید این را بدانیم که اگر کسی مثل نیمار از بارسا به پاریس می رود، به خاطر عشقش نمی رود بلکه به خاطر پول می رود.

سرمربی پرسپولیس راجع به اعتراض بازیکنان این تیم هم گفت: من این خبر را نخواندم ولی این پرسشها همه جا هست. بازیکن یک چیزی می گوید و خبرنگار یک چیزی اضافه می کند. هر لحظه نارضایتی وجود دارد ولی جهت من مهم است که طارمی تلاش می کند که به آمادگی برسد. جهت بازیکنان این فصل خیلی مهم است و جهت جام جهانی آماده می شوند و نمی خواهند شانس حضور در جام جهانی را از دست بدهند.

او راجع به کریم باقری و نریمان دنیا هم گفت: کریم باقری دستیار من هست. او همین که سه سال با ما است یعنی خیلی از او راضی ام. سامان بازیکنی بود که فصل قبلش هم می خواستم ولی خیلی سخت است که در تیم قهرمان بازی کنید. او بازیکنی است که باید در این سن بازی کند و به خاطر همین به او اجازه دادیم که به دنبال تیم تازه بگردد و درحال حاضر به آکادمی مان توجه می کنیم.

برانکو راجع به جایگزین جلال حسینی در بازی با فولاد گفت: فصل گذشته در خط دفاعی مسئله داشتیم. نه به خاطر این که بد بازی می کردند بلکه به خاطر این که نفراتمان کم بود. امسال شجاع خلیل زاده را گرفتیم. بازیکن آینده داری مثل مصلح را گرفتیم و از لحاظ کمی و کیفی این مسئله را حل کردیم. من متاسفم که سید جلال مصدوم است چون او کمک بزرگی جهت من هست. امروز هم در اردوی ما به عنوان کاپیتان حضور دارد که تیم را حمایت کند. شجاع و انصاری هم هستند و می توانند بازی کنند.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | فولاد خوزستان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz