گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با پرسپولیس برایم مهم است/ تلاش می‌کنم به اروپا بروم ، کرملاچعب

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی با پرسپولیس جهت من بسیار مهم است و امیدوارم در این دیدار بسیار خوب کار کنم و به جایگاه اصلی‌ام برسم.

بازی با پرسپولیس برایم مهم است/ تلاش می‌کنم به اروپا بروم ، کرملاچعب

کرملاچعب: بازی با پرسپولیس برایم مهم است/ تلاش می کنم به اروپا بروم

عبارات مهم : بازیکن

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی با پرسپولیس جهت من بسیار مهم است و امیدوارم در این دیدار بسیار خوب کار کنم و به جایگاه مهم ام برسم.

رضا کرملاچعب در گفت وگو با ایسنا، در خصوص مصاف استقلال خوزستان با تیم پرسپولیس، اظهارکرد: پرسپولیس در رده بالای جدول واقع شده است است ولی متاسفانه تیم ما تا کنون بد نتیجه گرفته است و اوضاع تیم مان از نظر مالی و جدولی خوب نیست. امیدوارم برابر پرسپولیس عالی ترین عملکرد را داشته باشیم و دل هواداران را شاد کنیم.

بازی با پرسپولیس برایم مهم است/ تلاش می‌کنم به اروپا بروم ، کرملاچعب

وی ادامه داد: تیم ما و پرسپولیس با یکدیگر قابل قیاس نیستند، تیم ما تغییراتی بسیاری داشته است و ۲۰ بازیکن از تیم ما جدا شدند، در حالی که تیم پرسپولیس شاکله فصل گذشته خود را حفظ کرده، ضمن این که دو سه بازیکن هم به خدمت گرفته هست. همچنین تیم پرسپولیس از نظر مالی در رفاه کامل است ولی ما در شرایط خوبی به سر نمی بریم و این ها مواردی بسیار مهمی است.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: طبق آن چه مسئولان کلوب به بازیکنان گفته اند، قرار است مطالبات بازیکنان فصل گذشته پرداخت شود که واقعا هم حق ارزش هست، آیا که هنوز خستگی فصل گذشته در بدن آن ها وجود دارد و ان شاءالله حق ارزش را بگیرند و با انگیزه کامل برابر پرسپولیس بازی کنیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی با پرسپولیس جهت من بسیار مهم است و امیدوارم در این دیدار بسیار خوب کار کنم و به جایگاه اصلی‌ام برسم.

وی که جهت این فصل به صورت قرضی از پرسپولیس به استقلال خوزستان آمده هست، در خصوص رویارویی با تیم سابق خود، گفت: این بازی جهت من بسیار مهم است و تمام توانم را جهت استقلال خوزستان می گذارم. امیدوارم در این دیدار بسیار خوب کار کنم و به جایگاه مهم ام برسم.

کرملاچعب در پاسخ به این پرسش که آیا جایگاه مهم شما بازگشت به تیم پرسپولیس است؟ اظهارکرد: من تمام تلاش خودم را می کنم که به اروپا بروم و فرقی نمی کند که از پرسپولیس یا استقلال خوزستان به این جایگاه برسم. من پیش از این که به استقلال خوزستان بیایم، یک پیشنهاد از سوئد داشتم که متاسفانه به دلایلی نتوانستم جهت بازی به این کشور بروم.

وی در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به بهتر شدن شرایط تیم استقلال خوزستان، عنوان کرد: ۱۰۰ درصد از جایگاه فعلی جدا می شویم آیا که بازیکنان خوب و باانگیزه ای داریم.

بازی با پرسپولیس برایم مهم است/ تلاش می‌کنم به اروپا بروم ، کرملاچعب

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان راجع به عملکرد خود در این فصل، گفت: من شرایط خوبی در استقلال خوزستان دارم، هر چند هنوز به اعتمادی که به من شده است جواب مثبت نداده ام. در این فصل تنها یک گل جهت استقلال زده ام. برابر ذوب آهن، تیم بد بازی کرد و من هم با در نظرگرفتن این که در تمرینات پیش از این دیدار خوب نبودم، جزو لیست ۱۸ نفره قرار نگرفتم و به سرمربی حق می دهم که این تصمیم را گرفت.

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | خوزستان | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | تیم پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz