گت بلاگز وب‌گردی اپل دعوتنامه نطق مهم WWDC 2017 را جهت ۱۵ خرداد ماه ارسال کرد

ساعاتی پیش اپل دعوتنامه‌ی مربوط به نطق مهم کنفرانس توسعه‌دهندگانش را جهت ۱۵ خرداد ماه ارسال کرد.

اپل دعوتنامه نطق مهم WWDC 2017 را جهت ۱۵ خرداد ماه ارسال کرد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اپل دقایقی پیش دعوتنامه ی نطق مهم کنفرانس توسعه دهندگان خود یا همان WWDC 2017 را جهت برگزاری در تاریخ ۵ ژوئن یا ۱۵ خرداد ماه ارسال کرد. انتظار می رود کاپرتینویی ها طی مراسم خود از نسل بعد سیستم عامل iOS و macOS رونمایی کنند.
براساس اطلاعات ارائه شده است به وسیله اپل، نطق مهم کنفرانس توسعه دهندگان این کمپانی راس ساعت ۱۰ صبح تاریخ دوشنبه ۵ ژوئن به وقت سن خوزه در مرکز McEnery برگزار خواهد شد. همانطور که اشاره کردیم انتظار می رود اپل در جریان مراسم خود از نسخه ی تازه سیستم عامل هایش رونمایی کند که مشمول بر iOS 11، macOS 10.13 در کنار tvOS 11 و watchOS 4 هست.
سالن در نظر گرفته شده است جهت این مراسم گنجایش قریب ۶٫۰۰۰ نفر را دارا هست. علی رغم سنت همیشگی که اپل همواره کنفرانس خود را در سن فرانسیسکو برگزار می کرد، امسال محل برگزاری کنفرانس به سن خوزه عوض کردن پیدا کرده است.
کنفرانس توسعه دهندگان اپل

عبارات مهم : توسعه دهندگان – افزاری

از جمله ی موارد دیگری که کنفرانس توسعه دهندگان اپل را در مقایسه با سال های اخیر جالب تر می کند، احتمال رونمایی از یک محصول سخت افزاری طی این مراسم هست. با توجه به شایعات و اخبار اخیر منتشر شده، احتمالا علاوه بر نسخه ی تازه سیستم عامل های اپل جهت پلتفرم های مختلف، شاهد رونمایی از بلندگوی هوشمند مبتنی بر سیری نیز خواهیم بود.
یکی دیگر از محصولات سخت افزاری مورد انتظار که شاید در جریان WWDC 2017 شاهد رخ نمایی آم باشیم، نسل تازه آیپد پرو اپل مجهز به تراشه ی A10 است که در قلب آیفون ۷ نیز جای گرفته هست. شایعاتی مطرح شده است که نشان از عوض کردن طراحی این محصول دارد که مشمول بر از بین بردن کلید فیزیکی هوم هست. هنوز مشخص نیست که آیا آیپد پرو تازه نیز در کنفرانس توسعه دهندگان رونمایی خواهد شد یا خیر. مک بوک ۱۲ اینچی اپل نیز از جمله ی محصولاتی است که در یک سال اخیر بروز نشده است و شاید در طی مراسم، نسل تازه آن رونمایی شود.
منبع:زومیت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: توسعه دهندگان | افزاری | محصولات | رونمایی | برگزاری | محصول | سیستم | تاریخ | ارسال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz