بعضی ارزش جواب دادن ندارند ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.11

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.11 / بعضی ارزش جواب  دادن  ندارند  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02..

ادامه مطلب

هافبک ناشناخته استقلال از قطار این تیم پیاده می‌شود

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلالی ها در نقل و انتقالات زمستانی در دو پست اقدام به جذب دو بازیکن کردند. آن ها بعد از اینکه بازیکن با کیفیتی به نام مامه تیام..

ادامه مطلب

آنهایی که گفته بودند گنده‌تر از استقلال را هم می‌بریم، حالا چه می‌گویند؟ / چشمی

مدافع استقلال بعد از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان موضع تندی علیه فراز کمالوند گرفت. چشمی: آنهایی که گفته بودند گنده تر از استقلال را ه..

ادامه مطلب

روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ قصد دوپینگ داشت / رودچنکوف

رییس سابق آژانس ضد دوپینگ روسیه که پیش از این اطلاعاتی را راجع به دوپینگ شرکت یافته در این کشور افشا کرد، اظهار کرده است که روسیه قصد داشت نمونه دوپین..

ادامه مطلب

همسرم مجبورم کرد به استقلال بروم/ ترافیک پایتخت کشور عزیزمان ایران اذیتم نمی‌کند ، شفر

وینفرد شفر لابه‌لای کارهایی که این هفته‌ها با استقلال انجام می‌دهد گاهی وقت می‌کند تا با نشریات آلمانی هم حرف بزند. شفر: همسرم مجبورم کرد به است..

ادامه مطلب

پارس جنوبی، نایب قهرمان جام کلوب های فوتبال ساحلی دنیا شد

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در دیدار نهایی مسابقه های کلوب های دنیا شکست خورد و از رسیدن به مقام قهرمانی باز ماند. پارس جنوبی، نایب قهرما..

ادامه مطلب

۲۵ ورزشکار ثروتمند تاریخ از نگاه فوربس

نشریه فوربس ۲۵ ورزشکار ثروتمند تاریخ را انتشار داده است که در آن مایکل جردن بسکتبالیست افسانه‌ای آمریکایی در صدر قرار گرفته است.  ۲۵ ورزشکار..

ادامه مطلب

روسیه شگفتی ساز جام جهانی می شود / لورن بلان

کاپیتان پیشین تیم ملی فرانسه و سرمربی پیشین پاری سن ژرمن اعتقاد است روسیه توانایی شگفتی‌سازی در جام جهانی را دارد. لورن بلان: روسیه شگفتی..

ادامه مطلب

عربستان این‌جوری آچمز شد!

«ای اف سی بر خلاف میل عربستان و امارات رای به میزبانی کشور عزیزمان ایران داد!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی شده است است. عربستان این جو..

ادامه مطلب

پیروزی میلان در منزل ساسولو

میلان در آخرین بازی هفته دوازدهم رقابت‌های سری A توانست با دو گل ساسولو را از پیش رو بردارد. پیروزی میلان در منزل ساسولو عبارات مهم : ..

ادامه مطلب